Event, o kterém Vám budu vyprávět se konal v Libčicích nad Vltavou. Byl pojmenován „Deváté libčické geopivo“. Ano, správně, jednalo se již o devátý event pořádaný ownerem 19Jakuar69 pod patronátem KGBLibčice. Tito owneři jsou známí díky svým propracovaným keškám, a právě z toho důvodu nás event hodně lákal. Jak jste určitě pochopili, jednalo se sice o devátý event, nicméně pro nás to byl první event. Bohužel tohoto eventu jsme se zúčastnili jen ve skupince lidí složených z Honzy, Romana a mě (HLOMOŇO, Šachíno a Marčus). Tudíž jsme se domluvili, že pojedeme jen jedním autem s tím, že se sejdeme v Kačici. Ovšem ještě před odjezdem na event nás kontaktoval kamarád Mirek (ashberry), zda by mohl jet s námi. Jelikož nás nebylo tolik, mohli jsme ho cestou do Libčic nad Vltavou nabrat do našeho geovozu.

   

   Cesta na event byla sice mrazivá, jelikož venku bylo asi -11°C, ale v autě jsme měli příjemně. Nicméně venkovní teploty jsme využili k odlovu kešky GC6KC2K Rybník Žižice. Vlastně jen dva z nás. Pouze já a Honza. Mirek s Romanem tuto kešku měli již odlovenou. Chůze po ledu byla zajímavá, největší adrenalin přišel ve chvíli, kdy jsme slyšeli křupání ledu pod námi. Naštěstí se však nikde led neprolomil a my jsme se tak bezpečně dostali pro keš i zpět na pevninu. A poté jsme opět pokračovali dál směrem do Libčic na onen event.

   Při příjezdu na doporučený parking jsme zahlédli geovozidlo s trackovacím kódem, ihned jsme si jej vyfotili a poté pokračovali směrem k místní hospůdce. Zde jsme našli i pěkné místo k zaparkování, kde jsme nikomu zbytečně nepřekáželi. Po vstoupení z auta nás místní mile přivítali, čímž naše touha po eventu ještě více vzrostla. Uvnitř hospůdky již čekal owner, který měl připravená eventová CWG a lístky do tomboly na prodej. Každý z nás si koupil eventové CWG na památku a několik lístků do tomboly s nadějí na nějakou výhru. Na stolku kousek od vchodových dveří bylo položeno několik TB na výměnu případně na zalogování. Postupně TB přibývala a dokonce se ukázalo ještě mnoho dalších, které měli další kačeři u sebe.

   Ještě před tím, než jsme se posadili ke stolu, nás oslovil známý kačer z Kladna a to yaroushek, kterého jsme dlouho neviděli. V tu chvíli bylo jasné, že nuda tu vůbec nebude hrozit. U stolu jsme si vyprávěli o různých situacích, které jsem při geocachingu prožili a zažili, nicméně hlavním tématem byla jedna mystery keš publikovaná pár dní před tímto eventem, a která nás hodně potrápila. Během povídání se stihla vyprodat tombola a chvilku na to přišlo na řadu losování. První vylosovaný byl náš kamarád yaroushek a jako svou výhru si vybral geocoin. Kdo by si jej nevybral? Druhým vylosovaným byl HLOMOŇO, který si vybral TB. Jeho spokojenost je vidět na fotce společně s jeho sbírkou lístečků do tomboly. Já osobně jsem nevyhrál nic, ale to mi vůbec nevadilo, protože jsem měl radost z výher kamarádů a navíc jsem si společně s nimi užil bezva den, při kterém jsme se poznali s dalšími kačery a užili si plno legrace a smíchu.

   Po skončení tomboly, kdy byly všechny ceny vyzvednuty, pokračovala zábava ve volném stylu, probíhalo focení dalších TB a coinů, které se objevily a samozřejmě, jako na každém eventu, probíhala i výměna osobních CWG a dokonce i SQ.

   Bohužel jsem zde nemohli být až do konce, jelikož dva z nás měli v plánu ten den ještě jeden event, který se konal na Kladně, jeden z nás měl rodinnou oslavu narozenin v Praze a poslední byl bohužel závislý na nás. Každopádně jsme si to tu všichni užili a určitě, pokud to bude možné, dorazíme na další event zde v Libčicích.   Po skončení tomboly, kdy byly všechny ceny vyzvednuty, pokračovala zábava ve volném stylu, probíhalo focení dalších TB a coinů, které se objevily a samozřejmě, jako na každém eventu, probíhala i výměna osobních CWG a dokonce i SQ.

Autor: Marčus

Napsat komentář