Tak tu máme jednu vypečenou novinku na Lánech. Mysterka nepříliš složitá na luštění, ale odlov nebude žádná procházka růžovým sadem. Tak kdo má odvahu hurá na ni. Keš najdete zde.

Na Krakovci byla právě publikovaná tradička s názvem Drakula Krakovec. Jedná se o keš z serie „S Drakulou v netopýřím světě“ a uvnitř keše by jste měli najít písmeno do tajenky. Keší je zatím celkem 9 publikovaných po celé republice (zde). 

Tak po nějaké době tu zase máme na okrese nějakou tu krabičku. Tentokrát se jedná o Multinku z dílny Hlomoňo. Sice T5 terén, ale ono to určitě nějak půjde 🙂 Keš najdete zde.

 

   I když už je to nějakou dobu, rozhodl jsem se sepsat jeden článek z mého výletu. Psal se 16. květen roku 2013 a mě se naskytla příležitost malé výpravy na Šumavu. Šéf měl nějaké jednání v Kašperkách a já mu dělal řidiče a až do večera jsem měl čas sám pro sebe. Byl jsem Šumavou zatím nepolíben a tak první návštěva na Šumavě nemohla vést nikam jinam než k prameni Vltavy. A když už jsem se pohyboval v blízkosti německých hranic tak jsem si samozřejmě naplánoval i odlov první německé keše.

(Pokračování textu…)

   Vše se začalo plánovat několik týdnů předem, kdy jsme se v naší partě rakovnického kačerstva bavili o eventu našich přátel Kačky a Honzy Z. Možná si říkáte, kdo to je, v geocachingu je můžete znát pod jejich nicky GeoCule a Padlock77. Uspořádali event na oslavu svých narozenin, jelikož tuto oslavu vzali za geocachingový konec a, aby své narozeniny mohli oslavit se svými přáteli. Tento event byl pojmenován „Sedmdesátiny aneb 40 + 30“.

    (Pokračování textu…)

1 2 3 7